Kuşadası Afyon Medikal

DİZLİKLER ve BALDIRLIKLAR
Elastik Dizlik Elastik Dizlik

Postartroskopi ve postoperatif durumlar dahil dizin tüm enflamasyon ve zorlanmaları
Kas ve bağ zorlanmaları
Bursitler
Kronik dejenaratif eklem hastalıkları
Osteoartrit ve artrit

Yastıklı Kol Askısı Açık Patella Destekli Dizlik

Kollateral bağ yaralanmalarında, artrozda, genu rekurvatumda, Yan bağ ve diğer diz ameliyatları sonrası fizik tedavi sürecinde kullanılır. Ön kısım tamamen açılabildiği için ödemli hastalara takılması rahattır.Ayarlanabilen şeritlerle sıkıştırmayı, merkezdeki ve yandaki pedlerle dizdeki basıncı kontrol eder.

Patella Açık Velcrolu Dizlik Patella Açık Velcrolu / Ligament Dizlik

Diz bölgesindeki problemlerde doktorun direktifleri doğrultusunda posttravmatik veya postoperatif (rehabilitasyon döneminde) kronik desteklenmesi, tendinit, artrit, arthrosis vakalarında, Osteo-artrit efüzyon, patella sublükasyonlarında, lokal ilhitaplarda, ACL, PCL yaralanmaları, chondromalazia patella, patellar subluxation, 1. ve 2. derece menüsküs dejenerasyonları kollateral bağ yaralanmalarının konservatif tedavisinde, rahatsızlıkların önlenmesi ve engellenmesi amacıyla kullanılır.

Omuzluk Patellası Açık Çapraz Dizlik

Dizin çapraz bağlarının desteklenmesini sağlar. Çapraz bağların kronik instabilizasyonunda ve patella subluksasyonunda endikedir.

Patella Tendom Destekleyici Dizlik Patella Tendom Destekleyici Dizlik (Osgood Schlatter Dizlik)

Bu ürün sadece patellayı desteklemek üzere tasarlandığı için dizde herhangi bir hareket kısıtlamasına neden olmaz, kan sirkülasyonunu engellemez. Tendinit, Osgood schlatter, Jumpers knee ‘de kullanılabilir.

Menteşeli Dizlik Menteşeli Dizlik

Patella kondromunda, Patella sublüksasyonunda, diz bölgesindeki bağların kronik zayıflığında, romatizmal hastalıklarda, fizik tedaviye yardımcı olarak, her türlü spor aktivitelerinde kullanılmaktadır.

Açı Ayarlı Dizlik Açı Ayarlı Dizlik

Kollateral bağ yaralanmalarında, artozda, genu rekurvatumda, post op dönemdeve total implant ameliyatları sonrasında kullanılır. Dize istenilen açıda flexion ve extansiyonu sağlar.

Diz İmmobilizeri Diz İmmobilizeri

Posoperatif immobilizasyon, menisküs yaralanmaları ve ACL PCl yaralanmalarında kullanılır.

Yün Dizlik Yün Dizlik

Romatizmal durumlarda, diz ağrılarında, dizin sıcak tutulması gereken durumlarda kullanılır.

Üst Baldırlık Üst Baldırlık

Muscular hematoma, hernia, rehabilitasyon sonrası, her türlü spor aktivitelerinde

Alt Baldırlık Alt Baldırlık

Alt baldırdaki lif kopmalarında ve zedelenmelerinde, spazmlarda, fizik tedavi süresinde, çeşitli spor aktivitelerinde koruyucu olarak kullanılır.